Jihlavská společnost DCOPM s.r.o. nabízí na Horním Kosově pro své zákazníky největší prodejnu výpočetní techniky v Jihlavě VČETNĚ servisního zázemí.

Společnost DCOMP se již desátým rokem řadí mezi významné poskytovatele služeb v oblasti informačních systémů. Současná obchodní nabídka firmy zahrnuje širokou škálu služeb a řešení v oblasti outsourcingu podnikových informačních systémů.
Firma DCOMP se zabývá prodejem, instalací a servisem hardware, software, počítačových sítí a poskytování služeb. „Provádíme komplexní služby v oblasti výpočetní techniky, a to včetně instalace a záručního i pozáručního servisu u našich zákazníků, pohotovostní servis. Připravujeme a realizujeme projekty v oblasti výpočetní techniky a zabýváme se také poradenstvím v této oblasti,“ řekl k zaměření činnosti ředitel firmy Radek Horák s tím, že cíle, které si při vzniku firmy stanovili, se daří naplňovat s každým rokem rostě počet spokojených zákazníků.
Firma působila a působí zejména v regionu Vysočiny a její pozornost se soustřeďuje především na malé a střední podniky, pro které zajišťuje poradenství, dodávky výpočetní techniky a programového vybavení instalaci sítí, správu systémů a jejich údržbu.
Stranou zájmu nezůstávají ani individuální zákazníci, pro které firma nabízí řadu zajímavých produktů.

Od roku 2010 poskytujeme připojení k internetu v Jihlavě a okolí. Našim cílem je nabídnout kvalitní a cenově zajímavé telekomunikační služby nejen pro domácnosti, ale i pro drobné podnikatele a firmy.